Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

NABÍDKA 

SPOLUPRÁCE - ZAMĚSTNÁNÍ

 

   Při větším množství zpracovávaných zakázek nabízím příležitostnou spolupráci externím konstruktérům. Podmínkou úspěšné spolupráce je vlastní počítač, licence Solid Edge v 20, ST1 až ST6, SOLIDWORKS 2010 až 2014 pro strojaře, Autocad apod. (pro elektrikáře)  a chuť pracovat. Živnostenský list není podmínkou. Spolupráci nabízím zkušeným konstruktérům, ale i studujícím nebo začínajícím vysokoškolákům (nejlépe ČVUT, VUT), event. šikovným středoškolákům technických směrů (SPŠS).

 

PRACOVNÍ POZICE NA HPP:

  

*     KONSTRUKTÉR STROJNÍ  (SOLIDWORKS)  - zpracovávání modelů a výkresové dokumentace dle zadání - doplňky kolejových vozidel. Pracoviště Na Pankráci Praha 4.

Nástup možný od 1.11.2016.

  

PRACOVNÍ POZICE PRO EXTERNÍ SPOLUPRÁCI:

  

*     KONSTRUKTÉR STROJNÍ  (SOLID EDGE, SOLIDWORKS)  - zpracovávání modelů a výkresové dokumentace pro zákazníka.

*     PROJEKTANT ELEKTRO  (AUTOCAD, ...)  - zpracování elektrodokumentace pro zapojení strojů a staveb, zapojení a programování PLC automatů. Pro občasnou spolupráci aktuálně hledáme elektrikáře - pohonáře - znalost el. pohonů, řízení, navrhování, event. programování PLC automatů. Znalost předpisů, §50.

    

   Své nabídky na spolupráci zasílejte společně s profesním životopisem a upřesněním Vašich dovedností e-mailem nebo poštou na výše uvedené kontakty.

   Zájemce, kteří budou splňovat naše kritéria, budu osobně kontaktovat.

  

 

MOŽNOST ZÍSKÁNÍ POTŘEBNÉ PRAXE:

 

* VHODNÉ PRO ABSOLVENTY, KTEŘÍ NEMOHOU SEHNAT PRÁCI A POTŘEBUJÍ ZÍSKAT PRAXI JAKO KONSTRUKTÉŘI STROJNÍ (SOLID EDGE, SOLIDWORKS) - naučíme Vás zpracovávat modelovou a výkresovou dokumentaci pro zákazníka. Jste po ukončení školy na úřadu práce a nikde Vás nechtějí? Všude požadují praxi? Umožníme Vám zvýšit si své sebevědomí a vyzkoušet si reálný provoz v konstrukční kanceláři. Získáte potřebnou praxi a doporučení pro budoucího zaměstnavatele. Délka praxe - min. měsíc. Po dobu praxe nedostáváte plat - nejste zaměstnán, ale také Vy, nic za praxi nezaplatíte nám.