Jdi na obsah Jdi na menu
 


  

O FIRMĚ

 

   Firma vznikla v roce 1991 v Táboře. Z počátku se firma zaměřila na strojní konstrukční činnost a na navrhování a vybavování interiérů nábytkem, které bylo později ukončeno.
   V roce 2003 přesídlila firma do Prahy. Byla zahájena činnost samostatné konstrukční kanceláře. V konstrukci strojů máme mnohaleté zkušenosti v oblasti těžkého i všeobecného strojírenství a ve výrobě nejrůznějších jednoúčelových strojů. Specializujeme se na kabelářské stroje.
   Dnes spolupracujeme s řadou výrobních firem a nástrojáren. Zajišťujeme konstrukční práce, v kooperaci výrobu a montáž navržených zařízení dle přání zákazníka. Našimi zákazníky jsou české i nadnárodní průmyslové společnosti, kabelovny, inženýrské firmy, výrobci a dodavatelé lékařské techniky, potravinářský průmysl, OSVČ, vynálezci i běžní občané.
   Při velkých zakázkách vytváříme větší konstrukční a designerské týmy spolu s externími konstruktéry a designery zajišťujeme včasné dodání objednané dokumentace. Klademe maximální důraz na vysokou kvalitu konstrukčních prací a výsledek zakázky. Naše výrobky se vyznačují dlouhou životností a vysokými užitnými vlastnostmi.
    Pro naše zákazníky stavíme JUS vlastní konstrukce na míru dle požadavků zákazníků.
   Konstrukční práce provádíme v nejnovějších verzích 3D programu SOLID EDGE a SOLIDWORKS. Tyto programy splňují požadavky zákazníků na prostorovou vizualizaci nakreslených výrobků a umožňuje tvorbu  2D dokumentace potřebné pro výrobu.
   Pro malé a střední firmy zajišťujeme školení pro konstruktéry v těchto programech. Cílem školení je naučit konstruktéry pracující na rýsovacím prknu, nebo v jiném cadu, kreslit solidy, plechové díly, svařence, sestavy a 2D výrobní výkresy. Školení se snažíme zaměřit na konkrétní pracovní specializaci konstruktéra, přizpůsobujeme se jeho potřebám a možnostem tak, aby s novým cadem začal ihned úspěšně pracovat.